Minikotró WACKER NEUSON 803, Olaszország eladó - 11211282
WACKER kereséseUgrás a(z) WACKER hirdetésekhez
Archív hirdetés

A hirdetés már nem szerepel adatbázisunkban. Lehetősége van azonban arra, hogy "Járműkereső" űrlapot küldjön: WACKER NEUSON 803

Tegyünk "keresett" hirdetést
Nyissa meg a katalógust
A(z) Minikotró WACKER NEUSON 803 hirdetés már nem elérhető, de találtunk hasonló ajánlatokat (10)
Hasonló ajánlatok:
WACKER NEUSON 803 - Minikotró: 1 kép.
WACKER NEUSON 803 - Minikotró: 2 kép.
WACKER NEUSON 803 - Minikotró: 3 kép.
WACKER NEUSON 803 - Minikotró: 4 kép.
WACKER NEUSON 803 - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (30)

WACKER NEUSON 803

Minikotró
20121370 óra
Olaszország, Anguillara Sabazia
Megjelent: 4napIntézményközi referenciaszám d_39042

8 500EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 3 024 079 HUF
  • ≈ 9 673 USD
20121370 óra
Olaszország, Anguillara Sabazia
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker Neuson EZ 17  - Minikotró: 1 kép.
Wacker Neuson EZ 17  - Minikotró: 2 kép.
Wacker Neuson EZ 17  - Minikotró: 3 kép.
Wacker Neuson EZ 17  - Minikotró: 4 kép.
Wacker Neuson EZ 17  - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (16)

Wacker Neuson EZ 17

Minikotró
20153374 óra
Hollandia, Roelofarendsveen

9 500EUR

  • ≈ 3 379 853 HUF
  • ≈ 10 810 USD
20153374 óra
Hollandia, Roelofarendsveen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker - Neuson MINIBAGGER 803 verstellb. Fahrwerk - Minikotró: 1 kép.
Wacker - Neuson MINIBAGGER 803 verstellb. Fahrwerk - Minikotró: 2 kép.
Wacker - Neuson MINIBAGGER 803 verstellb. Fahrwerk - Minikotró: 3 kép.
Wacker - Neuson MINIBAGGER 803 verstellb. Fahrwerk - Minikotró: 4 kép.
Wacker - Neuson MINIBAGGER 803 verstellb. Fahrwerk - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (33)

Wacker - Neuson MINIBAGGER 803 verstellb. Fahrwerk

Minikotró
20201040 óraNettó tömeg: 1013 kg14 LE
Németország, -

13 600EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 4 838 526 HUF
  • ≈ 15 476 USD
20201040 óraNettó tömeg: 1013 kg14 LE
Németország, -
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker Neuson 2503 - Minikotró: 1 kép.
Wacker Neuson 2503 - Minikotró: 2 kép.
Wacker Neuson 2503 - Minikotró: 3 kép.
Wacker Neuson 2503 - Minikotró: 4 kép.
Wacker Neuson 2503 - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (50)

Wacker Neuson 2503

Minikotró
Svédország, Växjö
Megjelent: 3nap

5 514EUR

Aukció
  • ≈ 1 961 737 HUF
  • ≈ 6 274 USD
Svédország, Växjö
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker 803 - Minikotró: 1 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 2 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 3 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 4 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (9)

Wacker 803

Minikotró
Új20223 óra14 LE
Új
Németország, Elmshorn
Megjelent: 29napIntézményközi referenciaszám 18856

18 000EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 6 403 932 HUF
  • ≈ 20 484 USD
Új20223 óra14 LE
Új
Németország, Elmshorn
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker 803 - Minikotró: 1 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 2 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 3 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 4 kép.
Wacker 803 - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (19)

Wacker 803

Minikotró
Új2021149 óra
Új
Németország, Wielen
Megjelent: 29napIntézményközi referenciaszám 16810

18 000EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 6 403 932 HUF
  • ≈ 20 484 USD
Új2021149 óra
Új
Németország, Wielen
Kapcsolatfelvétel az eladóval
WACKER NEUSON 28Z3 - Minikotró: 1 kép.
WACKER NEUSON 28Z3 - Minikotró: 2 kép.
WACKER NEUSON 28Z3 - Minikotró: 3 kép.
WACKER NEUSON 28Z3 - Minikotró: 4 kép.
WACKER NEUSON 28Z3 - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (18)

WACKER NEUSON 28Z3

Minikotró
20124938 óraNettó tömeg: 2800 kg
Hollandia, Jonkersland

16 750EUR

  • ≈ 5 959 214 HUF
  • ≈ 19 061 USD
20124938 óraNettó tömeg: 2800 kg
Hollandia, Jonkersland
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker Neuson EZ 28  - Minikotró: 1 kép.
Wacker Neuson EZ 28  - Minikotró: 2 kép.
Wacker Neuson EZ 28  - Minikotró: 3 kép.
Wacker Neuson EZ 28  - Minikotró: 4 kép.
Wacker Neuson EZ 28  - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (13)

Wacker Neuson EZ 28

Minikotró
20144554 óra207 LE
Lengyelország, Pleszew
Megjelent: 8nap

14 963EUR

  • ≈ 5 323 446 HUF
  • ≈ 17 027 USD
20144554 óra207 LE
Lengyelország, Pleszew
Kapcsolatfelvétel az eladóval
Wacker Neuson pelle waker neuson - 2010 - 4080 heures Moteur de rotation neuf - Minikotró: 1 kép.
Wacker Neuson pelle waker neuson - 2010 - 4080 heures Moteur de rotation neuf - Minikotró: 2 kép.
Wacker Neuson pelle waker neuson - 2010 - 4080 heures Moteur de rotation neuf - Minikotró: 3 kép.
Wacker Neuson pelle waker neuson - 2010 - 4080 heures Moteur de rotation neuf - Minikotró: 4 kép.
Wacker Neuson pelle waker neuson - 2010 - 4080 heures Moteur de rotation neuf - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (12)

Wacker Neuson pelle waker neuson - 2010 - 4080 heures Moteur de rotation neuf

Minikotró
20104080 óra
Franciaország, Formigny La Bataille
Megjelent: 17óra Intézményközi referenciaszám agora-428368

14 000EUR

Ár ÁFA nélkül

Aukció
  • ≈ 4 980 836 HUF
  • ≈ 15 931 USD
20104080 óra
Franciaország, Formigny La Bataille
Kapcsolatfelvétel az eladóval
WACKER NEUSON EZ17 - Minikotró: 1 kép.
WACKER NEUSON EZ17 - Minikotró: 2 kép.
WACKER NEUSON EZ17 - Minikotró: 3 kép.
WACKER NEUSON EZ17 - Minikotró: 4 kép.
WACKER NEUSON EZ17 - Minikotró: 5 kép.
Az összes fotó megtekintése (11)

WACKER NEUSON EZ17

Minikotró
20171376 óraNettó tömeg: 1800 kg18 LE
Belgium, Londerzeel

16 950EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 6 030 369 HUF
  • ≈ 19 289 USD
20171376 óraNettó tömeg: 1800 kg18 LE
Belgium, Londerzeel
Kapcsolatfelvétel az eladóval

Minikotró WACKER NEUSON 803

Hasonlók megtekintése
Hmm, úgy tűnik, a terméket eladták
Minikotró WACKER NEUSON 803: 1 kép.

Találj új ajánlatok a katalógusban

Nyissa meg a katalógust
zoom in
Minikotró WACKER NEUSON 803: 1 kép.
See what's in stock now
ELADVA

8 500EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 3 024 079 HUF
  • ≈ 9 673 USD

6 Május 2026

Ez a hirdetés referenciaként az archívumban van tárolva (specifikációk, jellemző ár). Az oldalon nincsenek elavult hirdetések — az összes aktív lehetőség alább található.

Márka

Intézményközi referenciaszám

39042
Gyártási év

Menetkész tömeg

1000 kg
Hely

Olaszország, Anguillara Sabazia

Ez az ajánlat csak tájékoztató jellegű. Kérjük, erősítse meg a részleteket közvetlenül az eladótól.

ELADVA

8 500EUR

Ár ÁFA nélkül

  • ≈ 3 024 079 HUF
  • ≈ 9 673 USD

6 Május 2026

Ez az ajánlat csak tájékoztató jellegű. Kérjük, erősítse meg a részleteket közvetlenül az eladótól.

Az ezen a webhelyen található bármely linkre kattintva Ön elfogadja és engedélyt személyes adatai feldolgozásához, beleértve a cookie-k és más nyomkövetési technológiák használatát. Ennek célja, hogy javítsa és személyre szabja a webhelyen szerzett tapasztalatait, más webhelyeinket és harmadik féltől származó hirdetők webhelyein. Partnervállalataink cookie-kat is tárolhatnak a készüléken, vagy hasonló technológiákat használhatnak a személyes adatok gyűjtésére és feldolgozására. További információ arról, hogy hogyan kezeljük személyes adatait.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - DAMAC