




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 270EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 833 049 HUF
- ≈ 2 532 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 899 105 HUF
- ≈ 2 733 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 715 614 HUF
- ≈ 2 175 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 930EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 708 275 HUF
- ≈ 2 153 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 7 156 149 HUF
- ≈ 21 753 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 1 594 169 HUF
- ≈ 4 845 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 1 594 169 HUF
- ≈ 4 845 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 1 594 169 HUF
- ≈ 4 845 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 1 594 169 HUF
- ≈ 4 845 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 725EUR
- ≈ 1 000 025 HUF
- ≈ 3 039 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 917 455 HUF
- ≈ 2 788 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 662 769 HUF
- ≈ 2 014 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 2 917 506 HUF
- ≈ 8 868 USD





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 736 532 HUF
- ≈ 2 238 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 613 593 HUF
- ≈ 1 865 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 366 982 HUF
- ≈ 1 115 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 249EUR
Ár ÁFA-val
- ≈ 458 360 HUF
- ≈ 1 393 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 348 632 HUF
- ≈ 1 059 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 348 632 HUF
- ≈ 1 059 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 305 696 HUF
- ≈ 929 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
409EUR
- ≈ 150 095 HUF
- ≈ 456 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 147 159 HUF
- ≈ 447 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 147 159 HUF
- ≈ 447 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 128 443 HUF
- ≈ 390 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
102EUR
- ≈ 37 432 HUF
- ≈ 113 USD


New Holland 4574844


New Holland RS-20.11-018





New Holland 76093764





New Holland Kobelco


New Holland 76074486



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587


New Holland 87375219


New Holland 87425764



New Holland 2405855


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498



New Holland 422551A1


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 72182327




New Holland 2405860


New Holland 4524684


New Holland 4526579



New Holland 421830A1



New Holland 2813016


New Holland 4524966



New Holland 4552746



New Holland 4552745


New Holland RS-11.10-033



New Holland 4552744


New Holland 4526578



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland RS-23.02-079





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





Lehnhof SW F aus New Holland E 215



New Holland 421952A1



New Holland 2813009



New Holland RS-11.09-022



New Holland 2813011



New Holland 2405419





New Holland 84136678



New Holland 2840513


New Holland 87432773



New Holland 4552603


New Holland 2164503


New Holland


New Holland 76049543


New Holland 76054248



New Holland 2438690


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 84092504



New Holland 73186417
Adapterek New Holland 273FP
Hasonlók megtekintése3 950EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 1 449 578 HUF
- ≈ 4 406 USD
7 Június 2024
Ez a hirdetés referenciaként az archívumban van tárolva (specifikációk, jellemző ár). Az oldalon nincsenek elavult hirdetések — az összes aktív lehetőség alább található.
2008 New Holland 273FP 3 meter grass pick up to fit New Holland FR series forage harvesters, including automatic chain lubrication, nice good working pick up which is been inspected and tested.
More information
Applicable material: Grass
Ez az ajánlat csak tájékoztató jellegű. Kérjük, erősítse meg a részleteket közvetlenül az eladótól.
3 950EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 1 449 578 HUF
- ≈ 4 406 USD
7 Június 2024
Ez az ajánlat csak tájékoztató jellegű. Kérjük, erősítse meg a részleteket közvetlenül az eladótól.











