




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 270EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 832 706 HUF
- ≈ 2 525 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 715 320 HUF
- ≈ 2 169 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 930EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 707 983 HUF
- ≈ 2 147 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 7 153 204 HUF
- ≈ 21 696 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 898 735 HUF
- ≈ 2 726 USD


New Holland


New Holland 4574844





New Holland 76093764





New Holland Kobelco


New Holland 76074486



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587


New Holland 87375219


New Holland 87425764



New Holland 2405855



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013


New Holland 87432773



New Holland 4552603


New Holland 2164503


New Holland 76049543


New Holland 76054248



New Holland 2438690


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 84092504



New Holland 73186417



New Holland 2813015



New Holland 2164731


New Holland 87540358


New Holland 4524680


New Holland 4574842



New Holland 2405853



New Holland 2910145


New Holland 87407129



New Holland 4552656



New Holland 2813008





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Ár ÁFA nélkül
- ≈ 2 916 306 HUF
- ≈ 8 845 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 662 496 HUF
- ≈ 2 009 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 917 077 HUF
- ≈ 2 781 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 366 831 HUF
- ≈ 1 112 USD



New Holland 4574800


New Holland 87407129


New Holland 4524965


New Holland 2405868



New Holland 2405902


New Holland 4524683


New Holland 87425766


New Holland 9804054



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601



New Holland 4552809
Adapterek New Holland 273
Hasonlók megtekintéseThe seller didn't indicate the price
Ez a hirdetés referenciaként az archívumban van tárolva (specifikációk, jellemző ár). Az oldalon nincsenek elavult hirdetések — az összes aktív lehetőség alább található.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ez az ajánlat csak tájékoztató jellegű. Kérjük, erősítse meg a részleteket közvetlenül az eladótól.
The seller didn't indicate the price
Ez az ajánlat csak tájékoztató jellegű. Kérjük, erősítse meg a részleteket közvetlenül az eladótól.










